Het verhaal van Niek en Maurice
Duizenden medailles tellen, zij weten er alles van.
Wist je dat samen wandelen niet alleen gezellig is, maar ook je motivatie een flinke boost geeft? Ook de 4Daagse maken we niet alleen mogelijk - dat doen we samen met onze fantastische vrijwilligers, partners en sponsoren. En vandaag zijn we extra trots: we verwelkomen Bever als nieuwe partner!
Of je nu traint voor die derde dinsdag in juli, een korte boswandeling maakt of een meerdaagse trekking plant: elke wandeling begint bij Bever. Zo vind je er niet alleen uitgebreide wandelcollecties, maar ook voor advies over het onderhoud van jouw wandeluitrusting ben je bij Bever op de juiste plek.
“We willen iedereen aanmoedigen om duurzaam en actief naar buiten te gaan”, aldus Gert van Binsbergen, CEO van Bever. Mark Prinsen, Hoofd Organisatiebureau 4Daagse vult aan: “We zijn trots dat dé outdoor en wandelspecialist van Nederland zich aansluit bij de 4Daagse."
Van training tot de eerste stap aan de start: Bever laat je niet zitten.