
Het verhaal van Niek en Maurice
Duizenden medailles tellen, zij weten er alles van.
Die Holländer: Het duo bestaat uit zangeres Laura en zanger Martino Zei brengen diverse liedje uit in de alom bekende Mallorca Sound. Er zijn afspraken m.b.t. TV-Opnames in Duitsland en Nederland. Het Nederlandse duo gaat naast Duitsland en Nederland ook op vakantiebestemmingen (wintersport - en zomervakantie) voor succes met optredens.
Alles komt goed: Die Holländer hebben een Nederlandstalige versie getiteld “Alles komt goed” in een Summer Remix versie uitgebracht. Het lied is van origine getiteld ‘‘Cordula Grun’ een enorme Apres Ski hit in Duitsland die massaal werd meegezongen tijdens de bierfeesten in Munchen. Het refrein is zo aanstekelijk dat het direct in je hoofd blijft hangen.
Glory Glory Super Max:
Een loflied voor en over Max Verstappen die vorig jaar enigszins verassend wereldkampioen werd in de formule 1. De track wordt regelmatig gedraaid en gebruikt tijdens de races van Max.
Bezoek de website en volg de Facebookpagina.
Dag: dinsdag 19 juli
Tijd: 13.15 – 13.45 uur
Podium: Wedren